Lení tábory

Podzimní tábory

Zimní tábory

Pobytové akce pro děti a rodiče s dětmi


04.
února
2024
Hotel Energetik, pobyt pro rodiny s dětmi, Pec pod Sněžkou 2024

Typ pobytu: jarní – rodiče s dětmi
Termín: 04.února 2024 - 09.února 2024
Prázdninový pobyt s výukou lyžování a snowboardingu, moderní wellness hotel přímo na sjezdovce, fitness centrum, bazén, kavárna, prosklená restaurace, plná penze, večerní program, doprava autobusem z Brna až a zpět.

Vedoucí:
PhDr. Jan Dudek - Hlavní vedoucí, instruktor lyžování a snowboardingu
Mgr. Pavla Podloučková - Zástupce hlavního vedoucího, instruktorka lyžování
Bc. Amálie Vojáčková - Instruktorka lyžování
Jakub Nantl - Instruktor lyžování
Tereza Zelinková - Animátorka programu pro děti
Tomáš Kuchař - Instruktor lyžování
Michal Andrysík - Instruktor snowboardingu
UBYTOVÁNÍ 

Moderní hotel Energetik se nachází v Peci pod Sněžkou, významném horském středisku v Krkonošském národním parku, kousek od Sněžky, přímo na sjezdovce Hnědý vrch. Okna prosklené restaurace i pokojů nabízejí krásný výhled na hřebeny Krkonoš. Hotel je ideálním místem pro rodinnou rekreaci. Všechny pokoje jsou vybaveny připojením na Wi-Fi, televizí se satelitními programy, sprchou a WC i hotelovými ručníky. V areálu hotelu se nachází prosklená restaurace, lobby bar, kavárna i noční bar. Hotel je dále vybaven bazénem, jehož neomezené využívání je v ceně pobytu, wellness areálem se saunami a venkovní vířivkou (možnost objednání masáže) a fitness centrem.  K dispozici je také společenská místnost.  

STRAVOVÁNÍ 

Plná penze. Stravování začíná v neděli večeří a končí v pátek obědem. Snídaně formou švédských stolů, oběd polévka a jednotné menu, večeře jednotné menu. 

LYŽAŘSKÝ AREÁL 

Sjezdovka Hnědý vrch se čtyřsedačkovou lanovkou leží 200 metrů od hotelu. V lyžařském areálu Pec pod Sněžkou je připraveno lyžařské zázemí na špičkové úrovni. Nabízí 14 kilometrů sjezdovek různé obtížnosti, které jsou denně upravovány a po celé délce technicky zasněžovány. Najdete zde funpark pro freestyle i areál pro začínající lyžaře, samozřejmostí je možnost večerního lyžování. Hotel je obklopen také velkým množstvím běžeckých tratí. 

LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDINGOVÝ VÝCVIK 

Výcvik probíhá zábavnou formou pod vedením kvalifikovaných lyžařských a snowboardingových instruktorů s dlouholetou praxí a lektorů fakulty sportovních studií.
Výuka lyžování nebo snowboardingu se provádí formou skupinové výuky (5 – 15 dětí ve skupině, začátečníci vždy v menším počtu). Místo výcviku je vybíráno s ohledem na dovednosti dětí. V neděli začínáme rozřazením dětí do družstev, dále lyžujeme od pondělí do pátku včetně. 

CELODENNÍ PROGRAM PLNÝ ZÁBAVY A LEGRACE 

Přes den budou děti na svahu a s výjimkou polední přestávky se budou věnovat lyžování či snowboardování. Večerní program pak bude probíhat ve společenské místnosti hotelu, popřípadě v bazénu. Pro děti i dospělé je připraven pestrý program zahrnující společenské, sportovní či deskové hry, výtvarné i dramatické aktivity, zábavu, soutěže o ceny a také diskotéku. V případě příznivého počasí zařadíme i hry venku na sněhu.
O děti se postarají zkušení táboroví pracovníci s dlouholetou praxí, instruktoři lyžování a snowboardingu, zdravotník a programový vedoucí.

DOPRAVA

Na výběr je buď doprava individuální, nebo společná doprava autobusem z místa srazu v Brně do Pece pod Sněžkou. Vzhledem k umístění hotelu není možný dojezd až k němu, a to ani autem ani autobusem. Parkovat proto budeme dole ve městě, zavazadla budou vyvezena k hotelu rolbou. 

CENA POUKAZU

Děti do 1.99 let - 500 Kč
Děti od 2 do 9.99 let – 7 680 Kč
Děti od 10 do 17.99 let – 8 680 Kč
Dospělí – 11 380 Kč 

Cena zahrnuje dopravu smluvním autobusem do Krkonoš a zpět, ubytování, stravování, lektorskou práci lyžařských a snowboardových instruktorů a materiál na bohatý program i odměny. Cena nezahrnuje skipas.

Nabízíme možnost zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení!
Lyžařské vybavení (lyže, lyžařské boty a hole) včetně servisního seřízení je možné zapůjčit za 900,- Kč/komplet/pobyt.
Snowboardové vybavení (snowboard a snowboardové boty) je možné zapůjčit za 1.100,- Kč/komplet/pobyt.

Sdílejte s přáteli

© 2016 encoded by Jan Podloučka