Lení tábory

Podzimní tábory

Zimní tábory

Pobytové akce pro děti a rodiče s dětmi


26.
října
2019
RS Prudká, Doubravník 2019

Typ pobytu: podzimní – dětský tábor
Termín: 26.října 2019 - 30.října 2019
Podzimní prázdniny trvají letos dokonce pět dní a byla by veliká škoda zůstat doma, když můžete s námi za Rumburakem do Říše pohádek!

Vedoucí:
Mgr. Pavla Podloučková - Hlavní vedoucí
Marek Navrátil
Martin Navrátil
Roman Kadlec
Eliška Růžičková
MÍSTO

Podzimní tábor pořádáme již tradičně v Rekreačním středisku Prudká, v malebné zalesněné krajině poblíž obce Doubravník, na rozhraní krajů Jihomoravského a Vysočina. 

UBYTOVÁNÍ

Zajistili jsme pro Vás ubytování v Rekreačním středisku Prudká, ve zděných chatách nazvaných domky atrium. Každý domek má čtyři pokoje se dvěma až třemi lůžky. V každém domku je vlastní sociální zařízení (WC a sprchy), ústřední topení, lednice, společenská místnost a venkovní terasa. V areálu rekreačního střediska se dále nachází několik hřišť pro různé sportovní aktivity, venkovní stolní tenis, houpačky, prolézačky a ohniště. Celé rekreační středisko má rozlohu asi 4 hektary, je umístěno v překrásném údolí obklopeném lesy. Je vystavěno na mírném jižním svahu, kde se nacházejí veškeré ubytovací prostory. Jeho spodní část tvoří přírodní hranice, kterou protéká řeka Svratka. 

PROGRAM

Pro děti bude jako vždy zajištěn celodenní program – dopolední hry, zábava na polední klid, odpolední program a samozřejmě večerní, popřípadě noční hry. Aktivity budou probíhat podle počasí venku na hřišti, v lese, nebo uvnitř ve společenské místnosti. Program bude opět zajímavý a pestrý, své místo v něm budou mít hry sportovní, výtvarné, vědomostní či dramatické. V plánu je samozřejmě také výlet a hlavně spousta zábavy a legrace!

DOPRAVA

Pojedeme vlakem z hlavního nádraží v Brně. Děti budou mít s sebou jen příruční zavazadlo, ostatní tašky dovezeme na místo pobytu autem. Sraz účastníků tábora je v sobotu v 8.15 v hale hlavního nádraží, návrat ve středu cca v 11.20 tamtéž. 

STRAVOVÁNÍ

Děti mají zajištěnu plnou penzi včetně dopoledních a odpoledních svačin. Celý den budou mít k dispozici teplé i studené nápoje.  
 

CENA POUKAZU 

2.870,- (Cena zahrnuje dopravu z Brna a zpět, ubytování, stravování, práci vedoucích a lektorů, materiál na bohatý program i odměny.) Cena se oproti loňskému roku zvedla ze dvou důvodů: pobyt je o jeden den delší a rekreační středisko Prudká podražilo. Nicméně si myslíme, že úroveň ubytování a všechny ostatní služby v tomto krásném rekreačním středisku za to stojí. 

 

Celotáborová hra EXPEDICE RUMBURAK

 

Sdílejte s přáteli

© 2016 encoded by Jan Podloučka