Lení tábory

Podzimní tábory

Zimní tábory

Pobytové akce pro děti a rodiče s dětmi


26.
října
2017
RS Prudká, Doubravník, 2017

Typ pobytu: podzimní – dětský tábor
Termín: 26.října 2017 - 29.října 2017
Ani o podzimních prázdninách nemusíš sedět doma... Také v tomto termínu připravujeme tábor plný dobrodružství, zábavy a legrace! Pojeď tento kouzelný podzimní čas strávit s námi a s novými i starými kamarády v malebném prostředí okraje Vysočiny, kde právě začíná jeden kouzelný příběh...

Vedoucí:
Mgr. Pavla Podloučková - Hlavní vedoucí
Josef Dvořák - Oddílový vedoucí
Michaela Hlavoňová - Oddílová vedoucí
Mgr. Alena Pernicová - Zdravotnice
Mgr. Hana Venclů - Programová vedoucí
Mgr. Libor Bouda - Oddílový vedoucí
MÍSTO

Podzimní tábor pořádáme stejně jako loňský rok v Rekreačním středisku Prudká, v malebné zalesněné krajině poblíž obce Doubravník, na rozhraní krajů Jihomoravského a Vysočina. 

UBYTOVÁNÍ

Zajistili jsme pro Vás ubytování v Rekreačním středisku Prudká, ve zděných chatách nazvaných domky atrium. Každý domek má čtyři pokoje se dvěma až třemi lůžky. V každém domku je vlastní sociální zařízení (WC a sprchy), ústřední topení, lednice, společenská místnost a venkovní terasa. V areálu rekreačního střediska se dále nachází několik hřišť pro různé sportovní aktivity, venkovní stolní tenis, houpačky, prolézačky a ohniště. Celé rekreační středisko má rozlohu asi 4 hektary, je umístěno v překrásném údolí obklopeném lesy. Je vystavěno na mírném jižním svahu, kde se nacházejí veškeré ubytovací prostory. Jeho spodní část tvoří přírodní hranice, kterou protéká řeka Svratka. 

PROGRAM

Pro děti bude jako vždy zajištěn celodenní program – dopolední hry, zábava na polední klid, odpolední program a samozřejmě večerní, popřípadě noční hry. Aktivity budou probíhat podle počasí venku na hřišti, v lese, nebo uvnitř ve společenské místnosti. Program bude opět zajímavý a pestrý, své místo v něm budou mít hry sportovní, výtvarné, vědomostní či dramatické. V plánu je samozřejmě také výlet a hlavně spousta zábavy a legrace!

DOPRAVA

Pojedeme vlakem z hlavního nádraží v Brně. Děti budou mít s sebou jen příruční zavazadlo, ostatní tašky dovezeme na místo pobytu autem. 

STRAVOVÁNÍ

Děti mají zajištěnu plnou penzi včetně dopoledních a odpoledních svačin. Celý den budou mít k dispozici teplé i studené nápoje.  
 

CENA POUKAZU 

1.740,- (Cena zahrnuje dopravu z Brna a zpět, ubytování, stravování, práci vedoucích a lektorů, materiál na bohatý program i odměny.)

Přihlaste se nejpozději do 17. 10. 2017!  

Celotáborová hra ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ 

Jednoho dne Alenka zahlédne na louce podivného mluvícího králíka. Nedá jí to a vydává se za ním. Při tom omylem spadne do králičí nory. Tento pád působí jako podivný sen a dole na ni čeká úplně jiný, snový svět. V něm se Alenka působením kouzelných pokrmů a nápojů zvětšuje nebo zmenšuje. Potom se jí podaří projít těmi správnými dveřmi a potkává se s celou řadou fantastických tvorů. Vedle onoho mluvícího králíka ve vestě a s kapesními hodinkami je to uchlubený Plch, trochu podivný Kloboučník a Houseňák, kouřící vodní dýmku. S nimi si Alenka dává čaj o páté, ale z této poklidné, i když trochu podivné atmosféry je vytrhnou mnohem dramatičtější události... Podaří se Alence vorpálovým mečem skolit bájného tvora Tlachapouda a osvobodit Podzemní říši od krutovlády Srdcové královny? Za pomoci kouzelných tvorů podzemního fantastického světa a všech táborníků se jí to určitě podaří. Můžeš jí držet pěsti, nebo jí radši pojeď pomoct! :-) 
,,NĚKAM dojdeme, ať už jdeme kteroukoli cestou." kočka Šklíba 

Sdílejte s přáteli

© 2016 encoded by Jan Podloučka