Lení tábory

Podzimní tábory

Zimní tábory

Pobytové akce pro děti a rodiče s dětmi


11.
března
2017
Hotel Žalý, dětský tábor, Krkonoše 2017

Typ pobytu: jarní – dětský tábor
Termín: 11.března 2017 - 17.března 2017
Prázdninový pobyt s výukou lyžování či snowboardování pro děti od sedmi let.

Vedoucí:
PhDr. Jan Dudek - Hlavní vedoucí
Mgr. Pavla Podloučková - Instruktorka lyžování
Ing. Radek Papež - Instruktor lyžování
Mgr. Aneta Přívarová - Instruktorka snowboardingu
Mgr. Libor Bouda - Instruktor lyžování a snowboardingu
Celodenní program plný zábavy a legrace

Přes den budou děti na svahu a s výjimkou polední přestávy se budou věnovat lyžování či snowboardování. Večerní program pak bude probíhat ve společenské místnosti hotelu. Pro děti je připraven pestrý program zahrnující společenské, sportovní či deskové hry, výtvarné i dramatické aktivity, zábavu, soutěže o ceny a také diskotéku. V případě příznivého počasí zařadíme také hry na sněhu, které budou probíhat na venkovním hřišti v areálu hotelu.
O děti se postarají zkušení táboroví pracovníci s dlouholetou praxí, instruktoři lyžování a snowboardingu, zdravotník a programový vedoucí.

Lyžařský a snowboardový výcvik pro děti

Výcvik probíhá pod vedením kvalifikovaných lyžařských instruktorů s dlouholetou praxí a lektorů fakulty sportovních studií.
Výuka lyžování nebo snowboardingu se provádí formou skupinové výuky (5 – 15 dětí ve skupině, začátečníci vždy v menším počtu).
Místo výcviku je vybíráno s ohledem na lyžařské dovednosti dětí (lyžařský areál Benecko). Ubytování přímo nad sjezdovkou!
Celková délka vleků a lanovek – 4,8 km – vhodné pro všechny stupně lyžařské či snowboardové zdatnosti; skiareály disponují tratěmi všech obtížností, sjezdovky jsou uměle zasněžovány a nabízejí také možnost večerního lyžování.

Ubytování

Děti budou ubytovány ve dvou až třílůžkových pokojích. Pro děti je zde herna a společenská místnost. Zdarma si můžete zahrát kulečník, šipky či stolní tenis. Za poplatek je možné využít saunu, zajít si do posilovny nebo se objednat na masáž.

Stravování

Kvalitní domácí strava, převážně tradiční česká kuchyně - plná penze, snídaně formou bufetu,  nápoje k dispozici po celý den. Hotel také nabízí přizpůsobení stravování v případě různých zdravotních stravovacích omezeních.

Doprava

Doprava je zajistěna smluvním autobusem z Brna a zpět.

Cena poukazu

4.380,- (Cena zahrnuje dopravu smluvním autobusem do Krkonoš a zpět, ubytování, stravování, lektorskou práci lyžařských a snowboardových instruktorů, dopravu skibusem až na svah, materiál na bohatý program i odměny a jednu hodinu sauny jako bonus. Cena nezahrnuje skipas.)

Přihlaste se nejpozději do 11. 2. 2017!

Nabízíme možnost zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení!
Lyžařské vybavení (lyže, lyžařské boty a hole) včetně servisního seřízení je možné zapůjčit za 900,- Kč/komplet/pobyt.
Snowboardové vybavení (snowboard a snowboardové boty) je možné zapůjčit za 1.100,- Kč/komplet/pobyt.

Sdílejte s přáteli

© 2016 encoded by Jan Podloučka